Česká společnost stavební koordinátorů vyhlásila novou fotografickou soutěž zaměřenou na problematiku bezpečného pracoviště s důležitostí koordinace prací a BOZP.

London ČSSK
K účasti v soutěži jsou zváni všichni fotografové, profesionálové i amatéři. Své fotografie zasílejte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Tyto budou následně zobrazeny na adrese  www.cssk.cz/soutez/foto. Své fotky posílejte do 31.3.2015. Nejlepší snímky budou vybírat členové poroty složené z odborné veřejnosti a následně prezentovány na Valném shromáždění ISHCCO (www.ishcco.org) konaného v červnu 2016. Na vítěze čekají ceny v podobě vzdělávacího programu pořádaného Českou společností stavebních koordinátorů, kontakt s odborníky, či věcné ceny. Fotografická soutěž nese název "Koordinátor BOZP a jeho denní praxe"

Česká společnost stavební koordinátorů touto iniciativou vyzývá všechny účastníky, aby se zaměřili na snímky, které budou tvůrčím a nápaditým způsobem zobrazovat problematiku ochrany zdraví při práci. Bezpečnost a ochranu zdraví při práci mohou interpretovat jakýmkoli způsobem, soutěž není omezena na žádnou konkrétní oblast či užší tematiku. Snímky mohou zobrazovat pracovní situace ve stavebnictví na území České republiky.


Ředitel EU-OSHA Jukka Takala v minulosti komentoval zahájení podobné soutěže slovy: „Za několik posledních let se evropská pracoviště výrazně změnila. Přestože zaznamenáváme zvýšené povědomí o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci v EU, i podstatně větší úsilí o vytváření odpovídajících pracovních podmínek, musíme stále ještě mnohé učinit. Prostřednictvím fotografické soutěže chceme zjistit, co bezpečnost a ochrana zdraví při práci pro Evropany v dnešní době znamená a jak tuto problematiku vnímají ve svém životě. Současně chceme tvůrčím a interaktivním způsobem předat náš vzkaz co nejvíce lidem.“

Za Českou společnost stavebních koordinátorů:
Ing. Petr Sviták

Termíny zkoušek 2017

24.7.2017
21.8.2017
18.9.2017
23.10.2017
20.11.2017
18.12.2017

Napište nám